אגדת לחם- מאפיית הבוטיק של גשר

לפני יותר מ-90 שנה כשראשוני החלוצים הגיעו לשממה של עמק הירדן, הם התמודדו עם הרבה קשיים. פרנסה דחוקה, חום כבד ובידוד מכל ישוב אחר. על דבר אחד הם לא היו מוכנים לוותר, על הלחם שלהם. במשך עשרות שנים, בכל בוקר, תנור האפיה של הקיבוץ עבד נמרצות כדי למלא את בטנם במהלך העבודה הקשה בחוץ.
באגדת לחם, עושים כבוד לאותו תנור ששימש את החלוצים והחלוצות ושרד באופן פלאי מ1924 ועד ימינו.  התנור עצמו שופץ ושוחזר באהבה רב ומסביבו צמח בית קולינרי לתפארת, אשר אתם מוזמנים להנות מהתוצרת שלו. הנוף המרשים והניחוחות של הלחם הטרי הם שילוב מושלם להנאה מובטחת.
באגדת לחם תוכלו להנות מבית קפה הפתוח בימים ב'- ו' משעה 8:00 עד 13:00.        פרטים נוספים בטלפון: 0502200803
בנוסף למגוון של ארוחות לקבוצות בתיאום מראש. 
ארוחות לקבוצות במאפיית גשר:
אגדת לחם גאים לספק מגוון של ארוחות איכותיות וטריות לכל סוג וגודל קבוצה. על הנוף הפסטורלי של העמק מחכה לכם חוויה קולינרית יוצאת מגדר הרגיל. מארוחות בוקר קלות ועד ארוחות צהריים מלאות המתאימות לקבוצות בכל שלב של היום, אין כמו לעצור לרגע לנוח מול הנוף ולהינות מאוכל טוב. 
תיאום ארוחה לקבוצות ופעילות באתר בטלפון: 04-6752685 
 

כשר בהשגחת הרבנות עמק המעיינות

סיורים באתר "נהריים בגשר"
אגדת לחם שוכנת בתוך אתר התיירות והמורשת "חווית נהריים בגשר" המציע סיור מודרך מרתק וחוויתי לכל הגלאים. בסיור נחשפים המבקרים לסיפור המדהים של קיבוץ גשר, מהקמתו ועד הקרב המשמעותי שהתחולל כאן במלחמת העצמאות כנגד צבא הפלישה הערבי. בנוסף במיצג אור קולי ענק יצפו המבקרים בסיפורו המופלא של פנחס רוטנברג אשר הקים את תחנת הכוח "נהריים" ממש כאן על הירדן.  

מעוניינים בפרטים נוספים?
נשמח לתת לכם מענה בהקדם

חדשות ועדכונים

נהריים בגשר - הכי ישראלי שיש!

Play Video about תצלום אוויר גשר