אטרקציות למשפחות בצפון

בדיוק על הדרך לצפון, צמוד לכביש 90, מתחבא מקום שמשלב נקודה יפה לעצירה וסיפור מהמם.
שילוב מיוחד של פעילות למשפחה, אטרקציה ונוף משגע באותו המקום- נהריים בגשר.
בכל ימות השנה ובכל העונות אתר נהריים בגשר מציע אטרקציות למשפחות בצפון, סיור מודרך העובר בין המייצגים השונים ומגלה לנו לאט לאט את הסיפור המיוחד והיפה של המקום.
תצלום אוויר גשר
מי שמע על הזקן מנהריים? אטרקציה ייחודית של מופע אור קולי הכולל מים זורמים וסכרים זזים אשר מגוללת את סיפורו מעורר ההשראה של פנחס רוטנברג- הזקן מנהריים, אשר בנה תחנת הכוח ההידרו-אלקטרית "נהריים" כנגד כל הסיכויים והעביר חשמל לכל ארץ ישראל. 
הקרנה בחווית נהריים
מה עשו כאן החלוצים? סיפורו המופלא של קיבוץ גשר מתחיל כאן, בשנות ה20, כאשר קבוצת חלוצים מקימה את ביתם על גדות הירדן אל מול הנוף של הרי הגולן והגלעד. דרך מלאת קשיים היתה להם וב1948 עמדו מול האתגר הגדול ביותר- התמודדות מול הצבא העיראקי במלחמת העצמאות. בבנוקר וחדר האוכל המקורי של הקיבוץ נחזה בסיפורם.
סיפורם של החלוצים
איך חיו הילדים בקיבוץ? פעילות עצמאית בתוך בית הילדים המשוחזר. במקום בו עמד בית הילדים של קיבוץ גשר, אשר נהרס במלחמה, נבנה מחדש בית בו תערוכה אינטראקטיבית חווייתית על החיים של הילדים בקיבוץ של פעם.
פעילות עצמאית בתוך בית הילדים המשוחזר.
עוברים את הגדר! בתיאום בטחוני מול הצבא נעבור עם הסיור את גדר המערכת לכיוון נהר הירדן והגבול בין המדינות. בדרך נראה חאן ממלוכי מהמאה 14, נוף טבעי יפיפה ומרשים ונגיע עד הגשרים העתיקים החוצים מעל הירדן, כל אחד והסיפור שלו.
פעילות חברות וארגונים
בנוסף עוד פעילויות ואטרקציות למשפחות בהתאם לעונות השנה- סיורי עששיות, נדידית ציפורים, ליקוט ופריחה. הכל מותאם למשפחות ולילדים בכל הגילאים. הישארו מעודכנים ועקבו אחרינו בפייסבוק ובאתר וגלו איזה אטרקציה ופעילות קורת עכשיו.
לעוד פעילויות למשפחות בצפון וטיולים באזור בקרו בעמוד הטיולים בצפון שלנו. 
כל הפעילויות והאטרקציות באתר הן במסגרת של סיור מודרך.

סיורים יוצאים כל יום בשעה 11:00 ו12:30.

ניתן לתאם שעות ופעילויות מיוחדות לקבוצות.

מעוניינים בפרטים נוספים?
נשמח לתת לכם מענה בהקדם

חדשות ועדכונים

נהריים בגשר - הכי ישראלי שיש!