סיורי עששיות בצפון 2024 באתר "נהריים בגשר"

סיור עששיות

 הצטרפו אלינו לסיור עששיות לילי על גדות הירדן 

אנו מזמינים אתכם ליהנות מחוויה ייחודית ומרתקת לכל המשפחה- טיול עששיות מיוחד במינו!
 סיור עששיות למשפחות
בקיץ הקרוב תוכלו ליהנות מסיורי עששיות עם כל המשפחה. פעילות כיפית ומהנה!
 נצא לחקור את אזורנו המופלא תחת אור הירח המהפנט בליווי בעששיות וסיפורי גבורה והשראה מרתקים. חוויה היסטורית, ויזואלית ומקיפה.
 אטרקציה ייחודית המתאימה לכל הגילאים ולכל המשפחה.
לקראת השקיעה, באור אחרון, נשב בנקודת תצפית פנורמית אל מול הנוף הפראי של הירדן ועם רדת החשיכה נחצה את גדר הגבול מלווים בעששיות, נחווה את החושך והלילה בהפעלת החושים, הריחות והצלילים של הלילה על גדת הירדן, כפי שחוו אותם האנשים, שחיו כאן לאורך כל ההיסטוריה. נחזה בשלושת הגשרים ההיסטוריים על הירדן והחאן הממלוכי המפואר, שעמד במשך שנים מתחת לקיבוץ "גשר".
נשמע את סיפורי העמק ועל חזונו פורץ הדרך של פנחס רוטנברג במיצג אורקולי מרהיב הכולל אורות, מים וסכרים, המספר את סיפורו של ה"סטארט-אפ" הישראלי תחנת החשמל ההידרואלקטרית נהריים.
נשמע על הקמתו של קיבוץ גשר על גדת הירדן וכיצד עמדו חברי וחברות גשר במלחמת העצמאות לפני 75 שנה דרך מיצג בבונקר הלוחמים וחדר האוכל המקורי של הקיבוץ.
סיור ערב לילה סליחות

סיורי עששיות ליליים, מרתקים, עם שפע של אדרנלין, טבע שובה עין והדרכה מקצועית לכל המשפחה.

לרשותכם סיורים בחג החנוכה

חמישי 7/12 נר ראשון

שלישי 12/12 נר שישי

חמישי 14/12 נר שמיני

מהשעה 18:30
משך סיור כשעה – שעה וחצי. 
 
בית הילדים נהריים בגשר
סיור עששיות לקבוצות
מחפשים פעילות מהנה ומיוחדת לקבוצת העובדים שלכם? רוצים חוויה משפחתית בלתי רגילה? סיור עששיות באתר "נהריים בגשר" הוא הרפתקה המתאימה לכל סוגי הקבוצות והגילאים. 
אנחנו מזמינים אתכם לחוות יחד אתנו את החושך היורד על העמק ואת השמש הצובעת אותו ברגעיה האחרונים. יחד עם החושך יורד השקט ומתעוררים קולות הלילה של העמק, יללות התנים, רשרוש הצרצרים וזרימת מי הירדן האיטית והרגועה. הסיפור המרתק של תחנת הכוח נהריים וסיפורו של קיבוץ גשר משתלבים לחוויה בלתי נשכחת בסיור לילי אשר נעבור בו את גדר המערכת לשטח הטבעי ומקסים שעל גדות הירדן.
טיול בצפון ללא הליכה
 
 
במיוחד לקבוצות, חברות, ארגונים ומשפחות!
השאירו פרטים ותאמו סיור עששיות או סיור ערב בכל תאריך שתבחרו.
לילות גשר – סיור ערב מרגש
לאחר השקיעה כשהכוכבים פרוסים בשמים מעל, נצא לחוויה מיוחדת במינה. אנו מזמינים אתכם לפעילות מהנה ומרגשת לקבוצת העובדים והמשפחות שלכם. סיור ערב באתר "נהריים בגשר" הוא הרפתקה המתאימה לכל הקבוצות והגילאים. 
 אנחנו מזמינים אתכם לחוות יחד אתנו את רדת החשיכה על העמק ואת השקיעה הצובעת אותו ברגעיה האחרונים. יחד עם החושך השקט מתגבר ומתעוררים קולות הלילה של העמק, יללות התנים, רשרוש הצרצרים וזרימת מי הירדן הנינוחים. הסיפור המרתק של תחנת הכוח נהריים וסיפורו של קיבוץ גשר משתלבים לחוויה בלתי נשכחת בסיור לילי אשר נעבור בו את גדר המערכת לשטח הפתוח והמקסים שעל גדות הירדן. 
נשמע את סיפורה המרתק של תחנת הכוח של "הזקן מנהריים", וסיפורם המיוחד של חלוצי גשר שהתיישבו במקום, לחמו בעוז, נאחזו בקרקע ובנו את ביתם. נצפה בדגם ומייצג אורקולי מרהיב הכולל אורות, מים וסכרים, המספר את סיפורו של ה"סטארט-אפ" הישראלי הראשון של פנחס רוטנברג ותחנת החשמל ההידרואלקטרית שהקים. נחצה את גדר המערכת, נעבור דרך החאן הממלוכי מן המאה ה- 14 ונגיע אל גדת נהר הירדן ושלושת הגשרים ההיסטוריים, הנטויים מעליו. נרד אל המצפור לזכרה של אסתר ארדיטי ז"ל, שהייתה חובשת בחיל האוויר והצטרפה לכוחות הצנחנים בפריצה לירושלים בשנת 1967 . נשמע על סיפור גבורתה ועיטור המופת שקיבלה מהרמטכ"ל, משה דיין.

מעוניינים בפרטים נוספים?
נשמח לתת לכם מענה בהקדם

חדשות ועדכונים

נהריים בגשר - הכי ישראלי שיש!