סיורי עששיות

סיור עששיות

 הצטרפו אלינו לסיור עששיות לילי על גדות הירדן 

אנו מזמינים אתכם ליהנות מחוויה ייחודית ומרתקת לכל המשפחה- טיול עששיות מיוחד במינו!
לקראת השקיעה, באור אחרון, נשב בנקודת תצפית פנורמית אל מול הנוף הפראי של הירדן ועם רדת החשיכה נחצה את גדר הגבול מלווים בעששיות, נחווה את החושך והלילה בהפעלת החושים, הריחות והצלילים של הלילה על גדת הירדן כפי שחוו אותם האנשים שחיו כאן לאורך כל ההיסטוריה.
נשמע את סיפורי העמק ועל חזונו פורץ הדרך של פנחס רוטנברג במיצג אורקולי מרהיב הכולל אורות, מים וסכרים, המספר את סיפורו של ה"סטארט-אפ" הישראלי תחנת החשמל ההידרואלקטרית נהריים.
סיור ערב לילה סליחות
 
נשמע על הקמתו של קיבוץ גשר על גדת הירדן וכיצד עמדו חברי וחברות גשר במלחמת העצמאות לפני 70 שנה דרך מיצג בבונקר הלוחמים וחדר האוכל המקורי של הקיבוץ.
עם רדת החשיכה נחצה את גדר הגבול, אל גדת הירדן מלווים בעששיות ונחזה בשלושת הגשרים ההיסטוריים על הירדן והחאן הממלוכי המפואר שעמד במשך שנים מתחת לקיבוץ "גשר". 
במיוחד לקבוצות! השאירו פרטים ותאמו סיור עששיות לכל תאריך.
סיורי לקהל הרחב יתקיימו בתאריכים:
 4.8 / 11.8 / 18.8/ 24.8 / 25.8

סיור עששיות לקבוצות
מחפשים פעילות מהנה ומיוחדת לקבוצת העובדים שלכם? רוצים חוויה משפחתית בלתי רגילה? סיור עששיות בנהריים בגשר הוא הרפתקה המתאימה לכל סוגי הקבוצות והגילאים. 
אנחנו מזמינים אתכם לחוות יחד אתנו את החושך היורד על העמק ואת השמש הצובעת אותו ברגעיה האחרונים. יחד עם החושך יורד השקט ומתעוררים קולות הלילה של העמק, יללות התנים, רשרוש הצרצרים וזרימת מי הירדן האיטית והרגועה. הסיפור המרתק של תחנת הכוח נהריים וסיפורו של קיבוץ גשר משתלבים לחוויה בלתי נשכחת בסיור לילי אשר נעבור בו את גדר המערכת לשטח הטבעי ומקסים שעל גדות הירדן.

מעוניינים בפרטים נוספים?
נשמח לתת לכם מענה בהקדם

חדשות ועדכונים

נהריים בגשר - הכי ישראלי שיש!