יום גיבוש לצוות קטן

זה שאתם צוות קטן לא אומר שלא מגיע לכם בגדול!
אנחנו מאמינים שלכל קבוצה מגיע יחס  מיוחד וזאת הסיבה שבנהריים בגשר אנחנו מציעים לכם שלל פעילויות ואופציות עבור יום גיבוש לצוות קטן ואיכותי, בו תיהנו מכל העולמות של הטבע והתוכן שיש לאתר להציע.

אז למה לבחור בנו?

המיקום
האתר שלנו נמצא באחד המיקומים הכי יפים בארץ, בתוך הטבע של עמק הירדן אל מול הרי הגולן והגלעד, אשר נותנים את הרקע המרשים לסיפורים המרגשים שקרו כאן. זהו גם המקום המושלם לקחת בו הפסקה, ליהנות מהנוף ולחוות חיבור לעבר ולעצמנו.
הסיפורים
בנקודה זאת הגשימו את חלומם קבוצת חלוצים אשר אשר הגיע לארץ ישראל בשנות ה20. הם חלמו על ישוב והקימו אותו כאן- קיבוץ גשר עלה על הקרקע. כעשרים שנים לאחר מכן הקיבוץ יאלץ להתמודד עם האתגר הגדול ביותר שלו אל מול פלישת הצבא העיראקי במלחמת העצמאות. 
ממש לצידם פעל אדם מעורר השראה, פנחס רוטנברג- הזקן מנהריים. אשר במו ידיו הקימם את רשת החשמל הארצית וסיפק לה כוח ממפעל החשמל המתקדם "נהריים". מייצג אור קולי ייחודי המשחזר את התחנה ואת פעילותה וממלא בהשראה וחזון את כל מי שצופה בפלא אשר עשה פנחס רוטנברג כאן.
היחס
נהריים בגשר הוא אתר בוטיקי ולכן אנחנו מבינים צוותים קטנים וקבוצות קטנות. אנחנו מתמחים ביצירת ימי תוכן וגיבוש לצוות קטן, במקום גדול ורחב ידיים אשר מספק מגוון אפשרויות לכל סוג וגודל של קבוצה ובליווי מלא של מדריך לכל הסיור.  
הביקור באתר מבטיח גיבוש וכיף ויכול לשלב מגוון של פעילויות לכל גודל קבוצה המספקת הנאה ושחרור בשטח הפתוח, המועברות על ידי הצוות המקצועי שלנו וכן סיורי תוכן מיוחדים בהתאם לצרכי הקבוצה והעונה.
איך נראה יום כיף אצלנו?
  • ארוחת בוקר איכותית וטעימה באוויר הפתוח או באחד מהחללים הסגורים באתר
  • סיור מודרך חוויתי הכולל מיצגים מרגשים המגוללים את הסיפורים של המקום
  • פעילות גיבוש בדשא המרכזי של האתר
  • ישיבת צוות בחלל בית הילדים
  • ארוחת צהריים באחת מהאופציות המעולות באזור
  • טיול בשדות עמק הירדן ברכבים חשמליים בנהיגה עצמית
מחפשים רעיונות ליום גיבוש לצוות? צרו קשר או השאירו פרטים לתיאום.

מעוניינים בפרטים נוספים?

חדשות ועדכונים