יום גיבוש לצוות קטן

עם המציאות המורכבת והמשתנה היום צריך לדעת להתאים גם את ימי הכיף והגיבוש של הצוות. זאת הסיבה בנהריים בגשר אנחנו מציעים לכם שלל פעילויות ואופציות עבור יום גיבוש לצוות קטן ואיכותי בו תיהנו מכל העולמות של הטבע והתוכן שיש כאן.
האתר שלנו נמצא באחד המיקומים הכי יפים בארץ, בתוך הטבע של עמק הירדן אל מול הרי הגולן והגלעד, אשר נותנים את הרקע המרשים לסיפורים המרגשים שקרו כאן. זהו גם המקום המושלם לקחת בו הפסקה, ליהנות מהנוף ולחוות חיבור לעבר ולעצמנו.
בנקודה זאת הגשימו את חלומם קבוצת חלוצים אשר אשר הגיע לארץ ישראל בשנות ה20. הם חלמו על ישוב והקימו אותו כאן- קיבוץ גשר עלה על הקרקע. כעשרים שנים לאחר מכן הקיבוץ יאלץ להתמודד עם האתגר הגדול ביותר שלו אל מול פלישת הצבא העיראקי במלחמת העצמאות. בחדר האוכל המקורי ששרד מהקיבוץ הישן נצפה במייצג המתאים לצוותים קטנים המגולל את סיפור הקיבוץ במלחמה.
איך הופכים חזון למציאות? נשאב השראה מהאיש המתאים ביותר למשימה, פנחס רוטנברג- הזקן מנהריים. אשר במו ידיו הקימם את רשת החשמל הארצית וסיפק לה כוח ממפעל החשמל המתקדם "נהריים". מייצג אור קולי ייחודי המשחזר את התחנה ואת פעילותה וממלא בהשראה וחזון את כל מי שצופה בפלא אשר עשה פנחס רוטנברג כאן.
גיבוש וכיף בשדות העמק, בין הסיפורים נצא לפעילות וסיבוב בנוף הפסטורלי. חווית נהיגה עצמית ברכבים חשמליים המתאימה לכל גודל קבוצה ומספקת הנאה ושחרור בשטח הפתוח, בנוסף מגוון של פעילויות גיבוש וסדנאות המועברות על ידי הצוות המקצועי שלנו וכן סיורי תוכן מיוחדים בהתאם לצרכי הקבוצה והעונה.
נהריים בגשר
חג בגשר הישנה
פנחס רוטנברג בנהריים בגשר
יום גיבוש בטבע עם נהריים בגשר
בנהריים בגשר אנחנו מתמחים ביצירת ימי תוכן וגיבוש לצוות קטן, במקום גדול ורחב ידיים אשר מספק מגוון אפשרויות לכל סוג וגודל של קבוצה. 
מחפשים רעיונות ליום גיבוש לצוות? צרו קשר או השאירו פרטים לתיאום.

 

 

מעוניינים בפרטים נוספים?

חדשות ועדכונים