יום העצמאות 2022 בצפון בנהריים בגשר

סופ"ש עצמאות בנהריים בגשר
אנחנו מזמינים אתכם לבלות את יום העצמאות בצפון באירועי עצמאות 2022 באתר נהריים בגשר, לחגוג במקום הכי ישראלי שיש ללא עלות לכל הסופ"ש. 
בואו לשמוע את סיפורם מעורר ההשראה של חברי וחברות קיבוץ גשר, אשר ממש כאן, לחמו והגנו על ביתם ועל עצמאות המדינה ב1948.  בסיור נעבור דרך הבונקר ששימש את חברי הקיבוץ בקרבות כנגד הצבא העיראקי ובחדר האוכל המקורי של הקיבוץ נצפה בסרט על החיים בימי המלחמה.
בסמוך לקיבוץ גשר, ליד חיבור נהרות הירמוך והירדן, הוקם אחד הפרויקטים הגדולים ביותר ששל המדינה שבדרך- מפעל החשמל "נהריים". בתוך מייצג אור קולי ענק נחשף אל חזונו של פנחס רוטנברג על חשמל ארץ ישראלי, וכיצד הגשים אותו כנגד כל הסיכויים.
לפרטים נוספים על הסיור לחצו כאן
סיור נהריים בגשר
סיור למשפחות
חמישי 5.5 יום העצמאות:
כניסה חופשית לאתר בין השעות 9:00 ל15:00 ללא צורך בהרשמה מראש! באתר תיהנו מסיורים מודרכים, פינות יצירה לילדים, מוזיקה ואוכל. בשעה 11:00 אנחנו שמחים לארח את "צמד כביש 90" מופע מוזיקלי עם שירים ישראלים מכל הזמנים, חוויה לכל המשפחה ברוח חגיגות העצמאות.
יום שישי- שבת 6-7.5 סופ"ש עצמאות:
ממשיכים עם פרויקט שבת ישראלית, כניסה וסיור באתר ללא עלות. בואו לסיור מיוחד במינו המשלב את הסיפור של קיבוץ גשר במלחמת העצמאות והחזון המיוחד של פנחס רוטנברג, פעילות מרגשת ומהנה ליום העצמאות.
להרשמה: https://tic.li/3zq96Wz 
בשיתוף משרד התרבות והספורט והמועצה לשימור אתרים.
מועצה לשימור אתרי מורשת בישראל
לוגו משרד התרבות והספורט