יום כיף לעובדים בנהריים בגשר

גם לעובדים שלכם מגיע יום כיף שהם יזכרו להרבה זמן. בנהריים בגשר אנחנו מזמינים אתכם ליום כיף מיוחד המשלב מכל טוב ביחד עם מגוון חבילות ורעיונות ליום כיף מושלם.

אנחנו נמצאים בעמק המעיינות, בין בית שאן לכנרת כשעתיים בלבד של נסיעה מאזור המרכז וכ-10 דקות מחופי הכנרת, על ציר התנועה המרכזי של כביש 90. מיקום נוח ומיוחד שמאפשר להרכיב יום מושלם שלא מתפשרים בו על שום דבר.

אצלנו גיבוש וכיף משתלבים עם טבע ומורשת, לחוויה של יום כיף לעובדים מיוחד, בעל תוכן ומשמעות. 

חזון ישראלי

בסיור שלנו אנחנו מזמינים אתכם לשאוב השראה מסיפורו המדהים של פנחס רוטנברג. במייצג אור קולי מיוחד נחזה בסיפור הקמתה של תחנת הכוח נהריים, מייזם יוצא מן הכלל של אדם בעל חזון שהקים את תחנת הכוח נהריים, מפעל חשמל הידרו אלקטרי חדשני בשנות ה30 של ארץ ישראל. הגשמת חזונו הביאה לנו את רשת החשמל הארצית כפי שאנחנו מכירים אותה היום. 

מיצג "חווית נהריים"
גשר הישנה

כבר בשנות ה20, הרבה לפני הקמת מדינת ישראל, הגיעו קבוצות של חלוצים וחלוצות לגדת הירדן, וכאן בחרו לבנות את ביתם. על הגבול, במקום מרוחק וקשה, דל אמצעים אך מלא בקסם פראי שלא יכלו לעמוד בפניו. עם פרוץ מלחמת העצמאות מצאו עצמם חברי הקיבוץ ניצבים אל מול הצבא העיראקי הפולש. בתוך מבנה האבן של חדר האוכל המקורי של הקיבוץ נשמע על החלוצים ונראה סרט מרגש על סיפורם במלחמת העצמאות.

חג בגשר הישנה
טיול בנהיגה עצמית

ביום כיף בצפון טיול שטח זה חובה! אנחנו מציעים לכם לצאת לטיול ברכבי שטח ירוקים בו נפגוש את ישראל היפה. נחלוף בין שדות, מטעים, ברכות הדגים ומרחבים כפריים, נצפה על פיתולי הירדן, מיני עופות, ציפורים ובע"ח בסביבתם הטבעית, נשמע על אזור עמק הירדן ונהנה ביחד מהנוף הטבע וההיסטוריה של המקום המיוחד הזה. 

קבוצות חברות וארגונים
פעילות גיבוש 

בין סיור, לאוכל והנאה מהנוף אפשר לשלב גם גיבוש בתוך יום הכיף. צוות מדריכים מקצועי ומיומן בהעברת שלל פעילויות גיבוש המספקות חוויה מהנה ומעשירה ליום אשר אתם רוצים לעובדים שלכם.

נהריים בגשר - ימי גיבוש
אוכל משובח ב"אגדת לחם"

מאפיית הבוטיק של קיבוץ גשר מספרת את סיפורו המופלא של תנור לבנים ששרד מאז 1924,שופץ עם המון אהבה וכיום נהנים ממנו מבקרים המגיעים לאתר.

"אגדת לחם" מציעה מגוון ארוחות בוקר וצהריים עם תפריט מותאם ואיכותי לכל יום כיף שתרצו, צוות מקצועי ומקום מיוחד עם סיפור מרגש שמבטיח לכם את הפתרון המושלם ליום הכיף.

יום גיבוש בנהריים בגשר עם ארוחות לחברות

מעוניינים בפרטים נוספים?
נשמח לתת לכם מענה בהקדם

חדשות ועדכונים