יום כיף לחברות וארגונים

בואו אלינו ל"נהריים בגשר" ליום כיף לחברות מיוחד במינו!

כאן בנהריים בגשר אנחנו מזמינים אתכם ליום כיף לחברות שהוא קצת אחרת.
אצלנו טבע, מורשת, גיבוש וגם אוכל מצוין נפגשים ליום כיף וגיבוש שלא תמצאו בשום מקום אחר. השילוב המיוחד של מיקום האתר עם צוות הדרכה מיומן וסיפור מרגש מאפשר לנו ליצור לכם חוויה יוצאת דופן של תוכן, כיף וגיבוש לכל גודל של קבוצה בהתאמה אישית לכל לקוח. 
מה עושים אצלנו?
באתר נהריים בגשר אנחנו מתמחים בהתאמה של ימי כיף לחברות בכל הגדלים והצורות ונשמח לעזור לכם לתכנן את היום המתאים ביותר לצרכים שלכם.
באתר ניתן לערוך אירועים וארוחות, סדנאות גיבוש, טיול ברכבי שטח, סיורי תוכן מודרכים מגוונים ביום ובערב במספר נושאים שונים בהתאם לקבוצה לעניין. 

לילות גשר – סיור ערב מרגש
לאחר השקיעה כשהכוכבים פרוסים בשמים מעל, נצא לחוויה מיוחדת במינה. אנו מזמינים אתכם לפעילות מהנה ומרגשת לקבוצת העובדים והמשפחות שלכם. סיור ערב באתר "נהריים בגשר" הוא הרפתקה המתאימה לכל הקבוצות והגילאים.
 אנחנו מזמינים אתכם לחוות יחד אתנו את רדת החשיכה על העמק ואת השקיעה הצובעת אותו ברגעיה האחרונים. יחד עם החושך השקט מתגבר ומתעוררים קולות הלילה של העמק, יללות התנים, רשרוש הצרצרים וזרימת מי הירדן הנינוחים. הסיפור המרתק של תחנת הכוח נהריים וסיפורו של קיבוץ גשר משתלבים לחוויה בלתי נשכחת בסיור לילי אשר נעבור בו את גדר המערכת לשטח הפתוח והמקסים שעל גדות הירדן. 
נשמע את סיפורה המרתק של תחנת הכוח של "הזקן מנהריים", וסיפורם המיוחד של חלוצי גשר שהתיישבו במקום, לחמו בעוז, נאחזו בקרקע ובנו את ביתם. נצפה בדגם ומייצג אורקולי מרהיב הכולל אורות, מים וסכרים, המספר את סיפורו של ה"סטארט-אפ" הישראלי הראשון של פנחס רוטנברג ותחנת החשמל ההידרואלקטרית שהקים. נחצה את גדר המערכת, נעבור דרך החאן הממלוכי מן המאה ה- 14 ונגיע אל גדת נהר הירדן ושלושת הגשרים ההיסטוריים, הנטויים מעליו. נרד אל המצפור לזכרה של אסתר ארדיטי ז"ל, שהייתה חובשת בחיל האוויר והצטרפה לכוחות הצנחנים בפריצה לירושלים בשנת 1967 . נשמע על סיפור גבורתה ועיטור המופת שקיבלה מהרמטכ"ל, משה דיין.
 צרו אתנו קשר וביחד נתפור לכם את יום הכיף בחבילה המושלמת לכם ולעובדים שלכם, ימי גיבוש יוצאי דופן ומיוחדים שלא תשכחו הרבה זמן.

מעוניינים בפרטים נוספים?
נשמח לתת לכם מענה בהקדם

חדשות ועדכונים