ערב שבועות 25.5.2023

 סיפור ומשקה על הבר 

טבע, מורשת, משקאות אלכוהוליים בייצור מקומי ונשנושים של קיץ. 
פעילויות וסיורים לכל המשפחה בשבועות 2023 בצפון

ביום חמישי, 25.5.2023, ערב חג השבועות 2023 אנו מזמינים אתכם ליהנות מתחילת הקיץ בעמק הירדן. סיורים ומייצגים ממוזגים, בית קפה ומאפיה מיוחדת בנוף ומשקאות אלכוהוליים בייצור מקומי על הבר של "ג'סיקה", כל זה במקום אחד. 

שבועות כיפי באווירת חג.
מזמינים אתכם לבלות באתר "נהריים בגשר" וליהנות ממקום עם סיפור יוצא דופן במרחבים של נוף פתוח, בשילוב משקה אלכוהולי מקומי מרענן על הבר של "ג'סיקה", DJ שיעיף למעלה, שתייה קרה ונשנושים של קיץ. 
אתר "נהריים בגשר" ממוקם בנקודה נוחה ונגישה בין עמק המעיינות לכנרת, המקום המושלם לשלב בכל טיול מים קייצי. 
בחג השבועות בצפון באתר "נהריים בגשר", תיהנו מסיור מודרך מרגש וחוויתי, דרכו תלמדו על חזונו של פנחס רוטנברג "לחשמל את ארץ ישראל" ועל התפקיד החשוב שמילאו חברי גשר במלחמת העצמאות.
באתר יחכה לכם בר המשקאות "ג'סיקה", שיגיש משקאות אלכוהוליים בייצור מקומי של עמק המעיינות. 
מי היה הזקן מנהריים? דרך מופע אור קולי מרשים בחלל ממוזג נשמע על הפרויט האדיר שהקים פנחס רוטנברג על גדת הירדן- תחנת הכוח נהריים. תחנה הידרו אלקטרית שסיפקה חשמל לכל ארץ ישראל לפני 90 שנה! אטרקציה מיוחדת שמתאימה לכל הגילאים.
עם הסיור נעבור דרך בונקר הלוחמים, המקלט שבו השתמשו חברי וחברות הקיבוץ בקרבות נגד הצבא הירדני והעיראקי כאשר נלחמו כאן על ביתם. 
בהמשך נכנס אל חדר האוכל המקורי של הקיבוץ. המבנה היחיד שנשאר מהקבוץ הישן אשר עבר שיפוץ ושימור ובו מוקרן סרט מרגש המספר על חברי הקיבוץ אשר נלחמו במלחמת העצמאות על הקמתה של המדינה. 
חדר האוכל בקיבוץ

מהרו להזמין כרטיס משולב של סיור ומשקה ראשון בעלות של 50 ש"ח! לחצו כאן 

אירועי החג
יום חמישי 25/5 ערב חג – חגיגת ערב שבועות. כניסה לאתר לסיור ומשקה על הבר של "ג'סיקה" בעלות של 50 ש"ח. 
סיורים בשעות: 10:00, 11:00 ו – 12:30.
יום שישי – 26/5 חג שבועות , יום שבת -27/5האתר פתוח מ-9:00 עד 15:00 כניסה לאתר בתשלום של כרטיס רגיל למבוגר /ילד.  עלות סיור: מבוגר 39 ₪ ילד/אזרח ותיק 35 ₪ . סיור אחרון יוצא בשעה 12:30

נשמח לראותכם, צוות נהריים בגשר