חגיגת שבועות בצפון ב"נהריים בגשר"

טבע, מורשת, מאפים, גבינות ויין
פעילויות וסיורים לכל המשפחה בשבועות 2022 בצפון

לאורך כל סוף השבוע של חג שבועות 2022 אנו מזמינים אתכם להנות מתחילת הקיץ בעמק הירדן. סיורים ומייצגים ממוזגים, פינות יצירה, בית קפה ומאפיה מיוחדת בנוף ויין וגבינות כמיטב מסורת החג, כל זה במקום אחד. 

אתר "נהריים בגשר" ממוקם בנקודה נוחה ונגישה בין עמק המעיינות לכנרת, המקום המושלם לשלב בכל טיול מים קייצי. 
בחג השבועות בצפון באתר, "נהריים בגשר", תקבלו סיור מודרך מרגש וחוויתי, דרכו תלמדו על חזונו של פנחס רוטנברג "לחשמל את ארץ ישראל" ועל התפקיד החשוב שמילאו חברי גשר במלחמת העצמאות.
מי היה הזקן מנהריים? דרך מופע אור קולי מרשים בחלל ממוזג נשמע על הפרויט האדיר שהקים פנחס רוטנברג על גדת הירדן- תחנת הכוח נהריים. תחנה הידרו אלקטרית שסיפקה חשמל לכל ארץ ישראל לפני 90 שנה! אטרקציה מיוחדת שמתאימה לכל הגילאים.
עם הסיור נעבור דרך בונקר הלוחמים, המקלט שבו השתמשו חברי וחברות הקיבוץ בקרבות נגד הצבא הירדני והעיראקי כאשר נלחמו כאן על ביתם. 
בהמשך נכנס אל חדר האוכל המקורי של הקיבוץ. המבנה היחיד שנשאר מהקבוץ הישן אשר עבר שיפוץ ושימור ובו מוקרן סרט מרגש המספר על חברי הקיבוץ אשר נלחמו במלחמת העצמאות על הקמתה של המדינה. 
בשבועות תוכלו לבקר גם בתערוכת הצילומים שלנו! לכבוד חגיגות 30 שנה לאתר הכנו תערוכה מיוחדת ובה תמונות היסטוריות של הגשרים העתיקים לצד צילומים מודרניים של אותם הגשרים. התערוכה מוצגת בבית המכס הטורקי שבאתר וביקור בה נכלל בכל הסיורים. 
במיוחד לחג, חגיגת שבועות לכל המשפחה ב"נהריים בגשר", פינות יצירה לילדים, בועות סבון, מוזיקה אוכל ויין. מגוון של פעילויות לשבועות בצפון במקום אחד! משהו לכל אחד מהמשפחה. בנוסף לסיור תוכלו להנות באגדת לחם ממאפים טריים, יין של יקב תבור וגבינות ממחלבת ברקנית.
אירועי החג
יום שישי 3/6 – חגיגת שבועות, כניסה לאתר ללא עלות במסגרת "שבת ישראלית". מאפים יין וגבינות באגדת לחם.
יום שבת 4/6 ערב החג- כניסה לאתר ללא עלות במסגרת "שבת ישראלית".
יום ראשון 5/6- חג שבועות! האתר פתוח מ9:00 עד 15:00, פינות יצירה, מאפים באגדת לחם ועוד…                                        עלות סיור: מבוגר 39 ₪ ילד/אזרח ותיק 35 ₪

 

נשמח לראותכם, צוות נהריים בגשר

מופע אור קולי
גשר הישנה בונקר לוחמים
חדר האוכל בקיבוץ
פעילויות לילדים
לזמנת כרטיסים לשבת ישראלית לחצו כאן
ילדים משחקים