"לאנשי גשר היקרים והיקרות! חווית הביקור ב"חווית נהריים וגשר הישנה" מותירה בי רושם עז על החזון ההיסטורי של "הזקן מנהריים" ומחיה בלב הצעירים שבינינו את ההיסטוריה של חברת החשמל. החזון הפך למציאות. שיתוף הפעולה בין חברת החשמל לבין "גשר השינה" ילך ויתחזק עם השנים. חשיבות ההיסטוריה של חברת החשמל והמורשת המשותפת הינם אבן יסוד לעתיד חברת החשמל ולפיתוח התרבות הארגונית! עלו והצליחו!"

אלי גליקמן - מנכל חברת החשמל
"לכבוד חווית נהריים שלום רב. אנו תלמידי כיתה יא' ורצינו להגיד לכם תודה רבה על הסיור המהנה. למדנו הרבה על המקום, ובעיקר איך ילדים היו חיים פעם בקיבוץ ואיך שהכל היה במשותף. כל האתר שלכם נגיש לתלמידים עם מוגבלויות, הצלחנו להבין יותר את ההסברים שלכם וגם להמחיש את מה שאתם אמרתם במילים.

בברכה, תלמידי כיתה יא' ובית ספר און בתל-אביב"
"נהננו מאוד מן הביקור באתר שמחנו לראות את נכונותכם לבוא לקראתנו ולהשתדל בכל הנדרש ובמלא הרגישות על מנת שבנות מן המגזר החרדי-חסידי תוכלנה לבקר במקום. ההדרכה (של סיגל ואברהם) הייתה מצוינת והתכנים במקום מעניינים מאוד ומותאמים גם לציבור החרדי.

נשמח בעתיד לשוב לבקרכם, שושנה סגל - מחנכת ח'2 ב"י ויז'ניץ בני ברק"
"נירית, סיגל, אברהם וכל הצוות היקר של "גשר הישנה", נפעמנו מפנינת נהריים, החכמנו מההיסטוריה המרתקת של המקום, והתפעלנו מהנחישות, התעוזה והיצירתיות שאפיינו את רוטנברג וחבריו אשר ייסדו את תחנת הכח. כן שמענו בפעם הראשונה על גבורתם של לוחמי גשר בשנת 1948.

כל הכבוד, רחמים מלול והצוות"
"לחברי קיבוץ גשר ולצוות "גשר הישנה, מימי ראשית הציונות, שנות ה-20, גבורה וקוממיות מלחמת העצמאות ועד ימינו אנו. ישר כח על שימור המורשת והגשמת החזון! אנו - אנשי פיקוד המרכז וחטיבת הבקעה והעמקים נעשה את שביכולתנו לשמור על הביטחון והשלווה במרחב. ולעוד הרבה שנים של שלום עם השכנים ממזרח.

תודה על בקור מעורר השראה, ניצן אלון - מפקד פיקוד המרכז"
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מוזמנים לשתף אותנו מהחוויות מביקורכם אצלינו

מעוניינים בפרטים נוספים?
נשמח לתת לכם מענה בהקדם

חדשות ועדכונים

נהריים בגשר - הכי ישראלי שיש!

נגן וידאו