חנוכה בצפון 2021 - חג האור בנהריים בגשר

חנוכה על גדות הירדן

בואו לחגוג אצלנו את חג החנוכה בפעילויות מיוחדות לכל המשפחה!
לכל אורך חג החנוכה מה29.11 ועד 6.12 אנחנו מזמינים אתכם לבוא לחווית נהריים בגשר, מקום בו טבע מורשת וסיפורים מרגשים נפגשים לחוויה חד פעמית ומיוחדת במינה.
 
חג האורות עם האיש שהביא את החשמל לארץ ישראל
אנו נרגשים לחנוך בחנוכה את המייצג החדש בחוויית נהריים, בשיתוף חברת החשמל. המייצג התחדש בסרט עדכני ומרשים. בואו לצפות בחוויה אור-קולית המספרת על חזונו של פנחס רוטנברג והגשמתו – תחנת הכוח ההידרואלקטרית הראשונה בארץ ישראל. האיש שהאיר את כל ארץ ישראל בשנות השלושים של המאה הקודמת.
פנחס רוטנברג בנהריים בגשר
נס גדול היה פה!
בואו לשמוע את סיפורם מעורר ההשראה של חלוצי גשר שכנגד כל הסיכויים הקימו כאן את ישובם ובגבורה יוצאת דופן נלחמו בצבא העיראקי במלחמת העצמאות על נקודת היישוב הזאת.

לפרטים נוספים על הסיור לחצו כאן

סיור בחדר האוכל המשוחזר
באנו חושך לגרש
סיורי עששיות מיוחדים לחנוכה! לאחר טקס הדלקת נרות חגיגי בחנוכייה ייחודית, שנמצאה בהריסות מפעל החשמל בנהריים, נרד עם עששיות מעבר לגדר הגבול לחזות בנהר הירדן, בגשרים העתיקים שמעליו ובחאן הממלוכי הקסום, שאותם נאיר על ידי העששיות והסיפורים.
סיורי העששיות בחינם בשיתוף חברת החשמל
בתאריכים: 29/11, 30/11, 1/12 
***הכרטיסים לסיורי עששיות בחנוכה אזלו***

לפרטים נוספים לחצו כאן

גיבורה על גדת הירדן
ב 29/11 נציין את פעולתה ההרואית של אסתר ארדיטי, אשר בתאריך זה לפני 68 שנים הצילה טייס ממטוס בוער, במסגרת תפקידה כחובשת. על פעולתה קיבלה ארדיטי את עיטור המופת. בהמשך השתתפה במלחמת ששת הימים כחובשת קרבית עם חטיבת הצנחנים בירושלים. אסתדר ארדיטי מונצחת במרפסת תצפית על הירדן בה נבקר.
אסתר ארדיטי
תצלום אוויר גשר
 
האתר פועל בהתאם להנחיות התו הירוק. 
להרשמה לסיורי העששיות היכנסו לקישור: https://tic.li/9ydwmAO
או באתר מכירת כרטיסים
לפרטים נוספים לגבי פעילויות חנוכה בצפון ניתן לפנות למחלקת הזמנות בטלפון: 04-6752685