חג פורים בצפון 2024

סיור עששיות פורימי 🤡🪔

חגיגת מרחבים וטבע פראי בפורים

טיול אל גדות הירדן: 

בחג פורים 2024 תוכלו ליהנות מסיור עששיות פורימי עם כל המשפחה. פעילות כיפית ומהנה. אטרקציה ייחודית המתאימה לכל הגילים ולכל המשפחה. סיורי עששיות ליליים, מרתקים, עם שפע של אדרנלין, טבע שובה עין.

לקראת השקיעה, באור אחרון, מחופשים בתחפושות נשב בנקודת תצפית פנורמית אל מול הנוף הפראי של הירדן ועם רדת החשיכה נחצה את גדר המערכת מלווים בעששיות, נחווה את החושך והלילה בהפעלת החושים, הריחות והצלילים של הלילה על גדת הירדן כפי שחוו אותם האנשים שחיו כאן לאורך כל ההיסטוריה.

יום כיף לעובדים בחורף

נצא לחקור את אזורנו המופלא תחת אור הירח המהפנט באווירה פורימית, מחופשים בתחפושות ומלווים בעששיות וסיפורי גבורה והשראה מרתקים. 

חוויה היסטורית, ויזואלית ומקיפה. נשמע את סיפורי העמק ועל חזונו פורץ הדרך של פנחס רוטנברג במיצג אורקולי מרהיב הכולל אורות, מים וסכרים, המספר את סיפורו של ה"סטארט-אפ" הישראלי תחנת החשמל ההידרואלקטרית נהריים. נשמע על הקמתו של קיבוץ גשר על גדת הירדן וכיצד עמדו חברי וחברות גשר במלחמת העצמאות לפני 75 שנה דרך מיצג בבונקר הלוחמים וחדר האוכל המקורי של הקיבוץ. 

עם רדת החשיכה נחצה את גדר הגבול, אל גדת הירדן מלווים בעששיות ונחזה בשלושת הגשרים ההיסטוריים על הירדן והחאן הממלוכי המפואר שעמד במשך שנים מתחת לקיבוץ "גשר".

פורים באתר ”נהריים בגשר” בתאריכים:  
חמישי 21/3, ראשון 24/3 בשעה 18:00 
למשך שעה וחצי
 
מחיר לכרטיס יחיד (מגיל 3) ₪49
מחיר לכרטיס משפחתי ל- 4 אנשים (מגיל 3) ₪188
מחיר לכרטיס משפחתי ל – 5 אנשים (מגיל 3) ₪225
 

פרטים על הסיור כאן

לפרטים נוספים התקשרו: 072-3944141

נשמח לארח אתכם אצלנו,

צוות נהריים בגשר