פריחת הנרקיסים בנהריים בגשר

כבכל שנה חוזרת אצלנו תופעת הטבע המדהימה של פריחת נרקיסים על גדות הירדן ואנחנו מזמינים אתכם להנות מסיורי פריחה מיוחדים במינם.

לאורך תקופת הפריחה אנחנו מזמינים אתכם לבוא לחווית נהריים בגשר, להנות מהטבע במלוא עוצמתו ויופיו לחוות מקום בו נפגשים מורשת וטבע לחוויה חד פעמית ומיוחדת במינה.
פריחת הנרקיסים כבר כאן, מה אתכם? 
 הנרקיס- "מלך הביצה" מלווה את קבוצת גשר מתחילת ימיה. בכל חודש דצמבר עת הירוק מתחיל לבצבץ על ההרים והגבעות מסביבנו, עולים וצומחים מחדש גם הנרקיסים שעל גדות הנהר. בתחילה כגבעולים ירוקים ולאחר מכן בזרי פריחה מרהיבה. הנרקיסים אשר עברו את הקיץ הקשה והחם מתחת לאדמה, מתחבאים השמש הקופחת של עמק הירדן בוקעים מהאדמה עם תחילת העונה הגשומה.
פריחת נרקיסים בצפון
 
הקשר בין גשר והנרקיסים הונצח על ידי דואר ישראל בבול מיוחד ליום העצמאות של 1954 בו נראה הנרקיס הפורח לצד גשר הרכבת העות'מאני, חיבור מיוחד בהוקרה למורשת של הקיבוץ במלחמת העצמאות ולטבע המדהים של האזור. לאורך הירדן פריחת הנרקיסים היא מרשימה במיוחד, ובשילוב עם הסיפורים המרתקים של הגשרים החאן העתיק זוהי חוויה יוצאת מן הכלל.
תמונת בול
הפריחה כבר החלה, מהרו להירשם ולהגיע לסיור!
אנחנו מזמינים אתכם לסיורי "שבת ישראלית" אצלנו אשר משלבים את פריחת הנרקיסים יחד עם הסיפור המדהים של הקיבוץ במלחמת העצמאות ושל תחנת הכוח נהריים במייצגים חדשים ומרשימים באתר. בסיור נעבור את גדר המערכת אל אזור המובלעת שבין הגדר לגבול שם ניתן לחזות בפריחת הנרקיסים המיוחדת ביותר.
פריחת הנרקיסים
שבת נרקיסים
ב 8/1 אנחנו מזמינים אתכם לחגוג בפסטיבל הנרקיס ביחד עם חברי קיבוץ גשר.
בהתאם למסורת שהתפתחה בקיבוץ נרד אל מעבר לגדר המערכת לחגיגה של טבע ומורשת עם פעילות מיוחדת על גדת הירדן, מוזיקה, דוכני אוכל ועוד! הרשמה מראש בקישור: 
 
האתר פועל בהתאם להנחיות התו הירוק. 
לפרטים נוספים לגבי הפעילויות ניתן לפנות למחלקת הזמנות בטלפון: 04-6752685