פעילויות לאזרחים ותיקים

במיוחד גמלאים ולאנשים מבוגרים ביקור בנהריים בגשר הוא חובה כחלק מטיול קצר או ארוך בצפון. המיקום המושלם בתוך הטבע של עמק הירדן, ביחד עם אתר נגיש ומונגש לכולם מספק חווית ביקור בלתי נשכחת. 
אנחנו מזמינים אתכם לחוויה מעשירה של טבע ומורשת באתר נהריים בגשר- בואו לשמוע את הסיפורים של קיבוץ גשר ותחנת הכוח נהריים של פנחס רוטנברג בדרך ייחודית ומעניינת. סיור מודרך אשר יחשוף בפיניכם את ההיסטוריה העשירה של האזור היפה הזה אשר שימש כנקודת מעבר במשך אלפי שנים ומשך אליו לא מעט בעלי חזון.
במייצג אור קולי מרשים, עם סרט חדש ומעודכן, נראה את תחנת הכוח שהקים פנחס רוטנברג לא רחוק מכאן ונשמע על חזון החשמל שלו אשר שינה בלי היכר את פניה של ההתיישבות.
דרך בונקר הלוחמים ממלחמת העצמאות בתוך חדר האוכל המקורי משנת 1924 נשמע על המתיישבים של קיבוץ גשר, על אורך חייהם המיוחד ועל התפקיד החשוב אשר מילאו במלחמת העצמאות בהתמודדות כנגד הצבא הירדני ופלישת הצבא העיראקי, ובבית הילדים המשוחזר של גשר, תערוכה המגוללת את חיי הילדים בקיבוץ מחזירה אותנו לימים הנוסטלגיים של הקיבוצים ושל החיים המשותפים.
בסוף הסיור נצא אל מעבר לגדר המערכת, אל מובלעת עם נוף מיוחד במינו, בה נתצפת על הירדן ונשמע את הסיפור של שלושת הגשרים ההיסטוריים המשמשים כנקודת חציה במקום הזה ולצידם חאן ממלוכי בן 700 שנה.
האתר כולו מונגש והסיור כולל הליכה קצרה בין חללים סגורים על שבילים מסודרים ונוחים, בנוסף ניתן לשלב את הפעילות באתר עם ארוחת צהריים באגדת לחם או עם שלל פעילויות ואתרים באזור שלנו בכדי ליצור יום מיוחד הכולל פעילויות לאזרחים ותיקים.

מעוניינים בפרטים נוספים?
נשמח לתת לכם מענה בהקדם

חדשות ועדכונים