פעילויות למורים וצוותים חינוכיים

בעבודה חינוכית, בבתי ספר ובמסגרות אחרות, הלחץ היומיומי והשחיקה הם גבוהים מאוד. בתוך כך חשוב מאוד גם לקחת זמן לטיפוח הצוות, התאווררות וגיבוש
בנהריים בגשר תמצאו את המקום המושלם ליום פעילות שכזה. הטבע המרשים שמקיף אותנו והסיפורים המרגשים ומעוררי ההשראה של המקום מעניקים הזדמנות חד פעמית ללמידה, הנאה וגיבוש לצוות.
באתר תכננו לכם יום פעילויות למורים ולצוות החינוכי שמטרתו היא אך ורק אתם  – הצוות. בסיור המודרך תוכלו לשאוב השראה מסיפוריהם של החלוצים והחלוצות בגשר- על הקיבוץ שהקימו בלב השממה כנגד כל הסיכויים, על אורח החיים המיוחד שפיתחו והחינוך בבית הילדים ועל ההתמודדות המרשימה כגד הצבא העיראקי במלחמת העצמאות. במייצג אור קולי מרשים ומרגש נשמע על חזונו של פנחס רוטנברג, 'הזקן מנהריים', אשר הקים את מפעל החשמל נהריים סמוך לכאן וסיפק חשמל לכל ארץ ישראל בתחילת שנות ה30. 
חוץ מהסיור הרגיל יש מגוון של פעילויות נוספות שאפשר לשלב בביקור אצלנו, החל מסיורי תוכן מיוחדים, סיורי עששיות לקבוצות, ועד טיול ברכבים חשמליים או טיול רגלי בטבע המקיף את האזור. בנוסף אנחנו מציעים לכם את ההזדמנות להשתמש במבנים ההיסטוריים של האתר לישיבת צוות או הרצאה מיוחדת וכן לעבור סדנת גיבוש בשטח הפתוח והיפה של האתר. כל מה שתצטרכו בשביל יום מוצלח ומהנה.
ניתן לשלב בסיור גם ארוחות בוקר או צהריים באגדת לחם, בית הקפה המיוחד שנבנה מסביב לתנור הלבנים המקורי של הקיבוץ ומציע אוכל איכותי, טרי ומקומי. אין כמו להנות מהנוף ואוכל טוב באותו המקום.

מעוניינים בפרטים נוספים?
נשמח לתת לכם מענה בהקדם

חדשות ועדכונים