סיורים ופעילויות לתלמידים

בואו אלינו לנהריים בגשר ללמוד איך מייצרים חזון!
היום, יותר מתמיד, חשוב ליצור אצל הילדים והנוער את החיבור אל ההיסטוריה שלנו ולערכים שהובילו את האנשים שבנו את המדינה. אתר נהריים בגשר הוא בדיוק המקום הנכון לעשות את זה בו, כאן הטבע והנוף היפה נותנים את הבמה לסיפורים מעוררי השראה שמתאימים לכל הגילאים והנושאים.
אנחנו מזמינים אתכם לסיור ערכי, חוויתי ומיוחד בו נעבור בין סיפורים מדהימים על גברים ונשים שחלמו לעשות את הבלתי יאומן – והצליחו. במייצג אור קולי חדש ומרשים נתוודע לחזונו פורץ הדרך של פנחס רוטנברג, "הזקן מנהריים", אשר סיפק חשמל לכל ארץ ישראל בעזרת תחנת הכוח שהקים ממש כאן. 
נעבור דרך בונקר הלוחמים ממלחמת העצמאות ונשמע בחדר האוכל המקורי של הקיבוץ על גבורתם יוצאת הדופן של חברי וחברות הקיבוץ במלחמה כנגד הצבא העיראקי בעזרת סרט חדש ומרגש המגולל את סיפורם. 
איך חיו הילדים בקיבוץ? בבית הילדים המשוחזר יחשפו התלמידים לחינוך הקיבוצי בעזרתם תערוכה אינטרקטיבית חדשה. בפעילות ילמדו כיצד חלמו החלוצים להצמיח חברה עם תרבות המבוססת על שוויון ושיתופיות.
ניתן להוסיף לסיור פעילויות להעצמת החוויה- משחק חידות של חיפוש הסליקים באתר, חידת מורס בבונקר ופעילות תחפושות בבית הילדים. 
סיור שהוא פשוט חובה לתלמידים היוצר חיבור בלתי רגיל להיסטוריה והערכים שלנו בצורה חוויתית מהנה ומרגשת.

מעוניינים בפרטים נוספים?
נשמח לתת לכם מענה בהקדם

חדשות ועדכונים

נהריים בגשר - הכי ישראלי שיש!

נגן וידאו